Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Youth 4 Film, Przestrzeń dla młodych | I LO Wieluń - "Pomiędzy" film krótkometrażowy

 
Amatorska produkcja uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu nagrodzona II miejscem na Pierwszym Przeglądzie Filmów Krótkometrażowych Youth4Film, Przestrzeń dla młodych. Dzięki stowarzyszeniu ARTwarium, na terenie czterech miast (Wielunia, Wieruszowa, Ostrzeszowa i Bralina) realizowano projekt ART Laboratorium. Profesjonalne warsztaty aktorskie (m.in. z Izabelą Kuną, Jakubem Kryształem), a także z dziedziny reżyserii, operatorstwa, charakteryzacji, scenopisarstwa, przygotowały uczestników do podjęcia się prawdziwej produkcji filmowej. Powstałe w krótkim czasie filmy, o temacie przewodnim - międzypokoleniowość, miały swój debiut 22 października 2016r. na przeglądzie filmów młodzieżowych "Youth 4 Film" w Kinie Słońce w Wieruszowie. Filmy, które znalazły się na podium nagrodzono wyjazdem na czterodniowy pobyt na planie filmowym, a wszystko to za decyzją jury, w którego skład wchodzili znani aktorzy oraz osoby związane z przemysłem filmowym; Izabela Kuna, Bronisław Wrocławski, Joanna Osyda, Jakub Kryształ, Paulina Wierzgacz. ________ "Pomiędzy" Reżyseria: Monika Mierzwiak Zdjęcia: Hubert Szpikowski Dźwięk: Bartosz Andelt Scenariusz: Monika Mierzwiak, Justyna Biskup, Natalia Panek Kierownik produkcji: Martyna Kołodziejczyk Muzyka: Jakub Skoczylas Wykonanie: Hubert Szpikowski, Natalia Panek Wykorzystany utwór: Fire Breather - Silent Partner Dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji! PS Dla większości z nas jest to pierwsza produkcja, liczymy na wyrozumiałość i pozytywny odbiór, 5 :)

 


Monika Mierzwiak
 
Data pliku video: 2016-10-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wieluński

  Powiat wieluński - powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Wieluniu. Przynależą do niego gminy: Wieluń, Biała, Czarnożyły, Konopnica, Mokrsko, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Skomlin i Wierzchlas. Powiat powstał w 1999 roku w ramach przeprowadzenia reformy administracyjnej.

  Do regionu dojedziemy drogami krajowymi (nr 74, 43 i 45), wojewódzkimi (481 oraz 486), a także połączeniami kolejowymi.

  Atrakcjami turystycznymi są przede wszystkim zabytki. Warto wymienić: fragmenty XIV - wiecznych murów obronnych Wielunia, zespół klasztorny z XVII w. o. Franciszkanów, barokowy kościół w Czarnożyłach z XVIII wieku, zespół dworsko - parkowy z XVIII wieku w Ożarowie - obecnie Muzeum Wnętrz Dworskich, drewniany spichlerz z XVII wieku w Skomlinie i popijarski kościół św. Józefa wraz z kolegium z XVIII w.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola