Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Poznań Gł.-Wieluń-Katowice.TLK74100,,Spodek".EP07-1017. 16.08.2018

 
Tak więc witam i przedstawiam film ,o którym rzec można ,,dzień bez przygód, jak wiosna bez zieleni". Wszystko z powodu wykolejenia pociągu towarowego i uszkodzenia sieci trakcyjnej w Środzie Wielkopolskiej. W związku z tym pociąg TLK74100 ,,Spodek" ,z którego nagrałem ten film, został skierowany na odcinku Poznań Główny-Jarocin, trasą okrężną przez Wrześnię. Konieczna była zatem zmiana kierunku jazdy .Tak więc prowadząca skład EP07-107,musiała oblecieć skład. To z kolei oznaczało dla mnie, konieczność przesiadki z kamerą Po na drugi koniec składu.Ponieważ pociąg swoją trasą nie jechał, nie było zatem szans, by jechał swoim czasem. I tak w Kostrzynie Wielkopolskim- postój półgodziny. Następnie we Wrześni 45 minut-powód, zmiana kierunku jazdy. Czyli ,,siódemka" ponownie skład objechać musiała. I chyba nikt złamanego grosza nie postawiłby na to, że trafi mi się taka trasa z objazdem remontowaną linią numer 3 oraz linią 281,na której prędkość szlakowa ,najdelikatniej mówiąc, zbyt imponująca nie była. W momencie przyjazdu do Jarocina, pociąg miał bagatela trzy godziny opóźnienia. Jak łatwo zgadnąć, taka obsuwa nie była już możliwa do odrobienia. Planowy przyjazd do Katowic 12:33,przyjazd rzeczywisty 15:38. Tak czy inaczej, zapraszam do oglądania! So welcome and present a movie that you can say " a day without adventures ,like a spring without greens". Everything from the railroad train derailment and damage to the traction ,network in Środa Wielkopolska.Therefore the train TLK74100,,Spodek", from which I recorded this film, was directed on the section of Poznań Główny-Jarocin, rondabout by Września. Therefore it was necessary to change the direction of travel..This the leading composition of EP07-1017, had to make a flight. This,in turn meecet,for me the need to change the camera to other end of line-up. Because, the train did not go its routem there was no say it could go its time.And so-Kostrzyn Wielkopolski half can how od stoppage.Today,Września-stop 45 minutes, the reason for changing direction,or "seven", again the composition,had to go around. And I grees no one wprld gat,a prnny,that I will get o tour with a detour overharled on line 3 and 281,which is the speed of the trail, the most gentle talk,is not impressive, At the time,of arrival in Jarocin ,the train had threehours of delay. As it is easy to gress,it slips it way no longer possible to make up for. Schedulled arrival to Katowice 12:33,central arrival 15:38.Si,I invite you to watch!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-08-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wieluński

  Powiat wieluński - powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Wieluniu. Przynależą do niego gminy: Wieluń, Biała, Czarnożyły, Konopnica, Mokrsko, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Skomlin i Wierzchlas. Powiat powstał w 1999 roku w ramach przeprowadzenia reformy administracyjnej.

  Do regionu dojedziemy drogami krajowymi (nr 74, 43 i 45), wojewódzkimi (481 oraz 486), a także połączeniami kolejowymi.

  Atrakcjami turystycznymi są przede wszystkim zabytki. Warto wymienić: fragmenty XIV - wiecznych murów obronnych Wielunia, zespół klasztorny z XVII w. o. Franciszkanów, barokowy kościół w Czarnożyłach z XVIII wieku, zespół dworsko - parkowy z XVIII wieku w Ożarowie - obecnie Muzeum Wnętrz Dworskich, drewniany spichlerz z XVII wieku w Skomlinie i popijarski kościół św. Józefa wraz z kolegium z XVIII w.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola