Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Dni Czastar 2018. Bieganie, turniej sołectw, pokaz trialowy i koncerty [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2018-08-07, Data modyfikacji: 2018-08-08
A A AWydrukDrukuj  
 
To było prawdziwe święto Czastar. Przez dwa dni mieszkańcy integrowali się poprzez sportową rywalizację oraz uczestnictwo w wydarzeniach muzycznych. Zaczęło się w sobotę od biegu na 5 km, wieczorowa porą na scenie wystąpił zespół MIG. Niedziela to czas rywalizacji sołectw w nietypowych dyscyplinach. Uczestnicy rozbijali balony, rzucali beretem, a także pokonywali slalom z piłką prowadzoną przy pomocy miotły. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz trialowy w wydaniu wicemistrzów kraju. Gwiazdą wieczoru był zespół La Maro.

Pełna treść wiadomości na: wielun.naszemiasto.pl/artykul/dni-czastar-2018-bieganie-turniej-solectw-pokaz-trialowy-i,4753385,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
wielun.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: wielun.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    wieluński

    Powiat wieluński - powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Wieluniu. Przynależą do niego gminy: Wieluń, Biała, Czarnożyły, Konopnica, Mokrsko, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Skomlin i Wierzchlas. Powiat powstał w 1999 roku w ramach przeprowadzenia reformy administracyjnej.

    Do regionu dojedziemy drogami krajowymi (nr 74, 43 i 45), wojewódzkimi (481 oraz 486), a także połączeniami kolejowymi.

    Atrakcjami turystycznymi są przede wszystkim zabytki. Warto wymienić: fragmenty XIV - wiecznych murów obronnych Wielunia, zespół klasztorny z XVII w. o. Franciszkanów, barokowy kościół w Czarnożyłach z XVIII wieku, zespół dworsko - parkowy z XVIII wieku w Ożarowie - obecnie Muzeum Wnętrz Dworskich, drewniany spichlerz z XVII wieku w Skomlinie i popijarski kościół św. Józefa wraz z kolegium z XVIII w.

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola