Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Porodówka wznowi działalność w środę

Data publikacji: 2017-07-19, Data modyfikacji: 2017-07-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Miesiąc temu oddział ginekologiczno- położniczy w Wieluniu wstrzymał przyjęcia. Jak zapowiadał Janusz Atłachowicz, działalność oddziału zostanie wznowiona 10 lipca. Co prawda nastąpił lekki poślizg w terminie, jednak najważniejsze, że ciężarne znów będą mogły rodzić w Wieluniu. – 12 lipca ruszamy z wznowieniem działalności oddziału- informuje Janusz Atłachowicz, dyrektor wieluńskiego szpitala. To dobra informacja. Oznacza bowiem, że został zażegnany kryzys kadrowy. A przypomnijmy, że właśnie odejścia lekarzy neonatologów, doprowadziły do wstrzymania działalności oddziału ginekologiczno- położniczego w Wieluniu. Bez oddziału neonatologicznego nie było szans natomiast na funkcjonowanie porodówki. Tym samym kobiety powyżej 23 tygodnia ciąży musiały szukać pomocy w szpitalach oddalonych o […]

Pełna treść wiadomości na: kulisy.net/?p=31714
kulisy.net, Źródło artykułu: kulisy.net
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    wieluński

    Powiat wieluński - powiat w województwie łódzkim z siedzibą w Wieluniu. Przynależą do niego gminy: Wieluń, Biała, Czarnożyły, Konopnica, Mokrsko, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Skomlin i Wierzchlas. Powiat powstał w 1999 roku w ramach przeprowadzenia reformy administracyjnej.

    Do regionu dojedziemy drogami krajowymi (nr 74, 43 i 45), wojewódzkimi (481 oraz 486), a także połączeniami kolejowymi.

    Atrakcjami turystycznymi są przede wszystkim zabytki. Warto wymienić: fragmenty XIV - wiecznych murów obronnych Wielunia, zespół klasztorny z XVII w. o. Franciszkanów, barokowy kościół w Czarnożyłach z XVIII wieku, zespół dworsko - parkowy z XVIII wieku w Ożarowie - obecnie Muzeum Wnętrz Dworskich, drewniany spichlerz z XVII wieku w Skomlinie i popijarski kościół św. Józefa wraz z kolegium z XVIII w.

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola